Zakończenie roku szkolnego 2022/23 - 23.062023

Czas szybko płynie – 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23. W krótkiej części artystycznej wystąpili uczniowie klas siódmej i ósmej. W kierunku naszych absolwentów ze strony młodszych kolegów padły ciepłe słowa oraz podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności. 

W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor Halina Zięba podziękowała: uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również gratulacji dla naszych absolwentów, z życzeniami sukcesów w dalszej edukacji.

Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie oraz świadectw z wyróżnieniem.

Nagrodę dla najlepszej uczennicy naszej szkoły otrzymała z rąk Pana Burmistrza Waldemara Grochowskiego – Dagmara Gontarz – uczennica klasy VI – serdecznie gratulujemy Dagmarze sukcesów, wytrwałości w pracy i życzymy wielu kolejnych sukcesów. 

Kończący się rok szkolny jest w naszej szkole rokiem wielu pożegnań – odchodzą na emeryturę p. Renata Madej – nauczycielka matematyki oraz p. Małgorzata Pędlowska ucząca fizyki i chemii. Nasza szkoła kończy też współpracę z wieloletnią Przewodniczącą Rady Rodziców p. Krystyną Kostyra. Bardzo dziękujemy za lata owocnej współpracy i życzymy wszystkiego co najlepsze. 

Spokojnych i bezpiecznych wakacji 😊