Uroczysta Msza Święta z okazji jubileuszu 550-lecia istnienia parafii, 100-lecia kościoła oraz 50-lecia pobytu w naszej miejscowości Patrona Szkoły - Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki - 13.11.2022

W niedzielę 13. listopada w kościele parafialnym w Kopkach została odprawiona uroczysta Msza Święta z okazji jubileuszu 550-lecia istnienia parafii, 100-lecia kościoła oraz 50-lecia pobytu w naszej miejscowości Patrona Szkoły - Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Eucharystii przewodniczył J.E.Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz w asyście Księdza Proboszcza Wiesława Stępnia i Księdza Dziekana Stanisława Czachora.

Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy, nie zabrakło również Pani Dyrektor, Nauczycieli, Pracowników i Uczniów aktywnie uczestniczących w tym jakże ważnym dla całej społeczności Kopek wydarzeniu.